مبل مهستان – مرکز تولید پخش و فروش انواع مبلمان میز تی وی و کنسول در کرج – گوهردشت

در البرز ، کرج

معرفی مبل مهستان – مرکز تولید پخش و فروش انواع مبلمان میز تی وی و کنسول در کرج – گوهردشت

🔴 مبل مهستان

🔹 مبل مهستان یکی از بنام ترین فعالان در زمینه تولید پخش و فروش انواع مبلمان میز تی وی و کنسول در کرج – گوهردشت می باشد که با ارائه خدمات با کیفیت به محبوبیت زیادی دست یافته است .

 

🔴 معرفی اجمالی خدمات مبل مهستان :

✅تولید پخش و فروش انواع مبلمان میز تی وی و کنسول وسایر مصنوعات چوبی

✅تولید با بهترین متریال چوب راش و اسفنج مرغوب

✅ تعمیرات رنگ و تعویض پارچه نیز پذیرفته میشود

و…

 

🔸 شماره تماس  02634412571

🔸 شماره تماس  09128692110(واتساپ)

🔸 آدرس  کرج گوهردشت بلوار رستاخیز بین چهارم و پنجم غربی مبل مهستان

نقش مبلمان در دکوراسیون داخلی چیست؟

مبلمان به دلایل بسیاری از جمله دشواری حمل و نقل، بزرگ بودن، در راس توجه بودن و بسیاری از مسائل دیگر، نه تنها جزء اجزای مهم چیدمان دکوراسیون، بلکه به عنوان مهم‌ترین عنصر در این زمینه شناخته می‌شود. قطعا در اولین گام برای چینش دکوراسیون به جایگاه مبلمان توجه خواهید کرد. میز تلویزیون، فرش‌ها، تابلوها، میز غذاخوری، نحوه نورپردازی منزل، گلدان‌ها و بسیاری از وسایل دیگر با محوریت نحوه چیدن مبلمان و بر اساس آن تغییر کرده و موقعیت آن‌ها در اتاق و دکوراسیون را مبلمان منزل مشخص می‌کند. در ادامه به معرفی برخی از این موارد و دلیل اهمیت آن‌ها پرداخته‌ایم:

چه چیزی هویت یک اتاق نشیمن را مشخص می‌کند؟ یا چه چیزی طرح و نقش میز غذاخوری را مشخص می‌کند؟ چه چیزی نحوه انتخاب دکوراسیون منزل را برای شما انتخاب می‌کند؟
پاسخ به هیچ یک از سوالات بالا سخت نیست؛ مطمئنا وجود مبلمان در یک اتاق و حتی یک منزل مشخص کننده محوریت اصلی انتخاب دیگر وسایل دکوراسیون آن اتاق خواهد بود. تصور کنید که به طور مثال یک عدد مبل کلاسیک را در اتاق نشیمن قرار داده‌اید؛ در این صورت هرگز از یک تابلو در زمینه قهرمانان داستان‌های تخیلی در آن اتاق برای تزئین استفاده نمی‌کنید. این بدین معناست که تقریبا همه انتخاب‌های شما بر اساس یک پیش زمینه قبلی اتفاق افتاده و پس از انتخاب تم اصلی منزل، مبلمان اولین چیزی بوده که در انتخاب شما وارد شده است.
با این دیدگاه اکنون تصور کنید که می‌خواهید یک مهمانی برگزار کنید. انتظار دارید مهمانانتان روی چه مبلی بنشینند؟ قطعا نحوه انتخاب مبلمان توسط شما یکی از ویژگی‌های سلیقه‌ای شما را منعکس می‌کند. هر تیپ رفتاری می‌تواند در این زمینه متفاوت باشد اما به طور قطع این انتخاب نقشی تعیین‌کننده در کل چیدمان دکوراسیون منزل شما خواهد داشت. همواره سعی کنید این انتخاب را کاملا هوشمندانه و با جستجوی دقیق و صبورانه انجام دهید.

طبیعی است که حجم بالای مبلمان عموما فضای بسیاری از یک اتاق را اشفال می‌کند. پس توجه به این نکته که نحوه چینش مبلمان، مخصوصا در اتاق‌های کوچک چگونه باشد می‌تواند آزادی عملی در دسترسی به بخش‌های مختلف و قسمت‌های مختلف منزل به شما بدهد. مشکل بزرگی که بسیاری از افراد پس از انتخاب مبلمان دارند، گلایه از نداشتن فضای کافی در اتاق و منزل است. حتی اگر مبلمانی متناسب با منزل خود تهیه کرده باشید اما نحوه چیدمان شما مطلوب نباشد باعث ایجاد عدم رضایت می‌شود.

روش‌های گوناگونی در این خصوص بیان شده که تعدادی از آن‌ها را تیتروار مرور می‌کنیم:

حداقل دو مسیر آزاد برای تردد در بین فضای اتاق قرار دهید
این مسیرها به گونه‌ای انتخاب شوند که حرکت از کنار مبل و صندلی انجام شود نه از بین آن‌ها
میز و صندلی را به گونه‌ای بچینید که به سادگی قابل استفاده باشند یا به عبارتی صندلی پشت میز قفل نشود
سعی کنید مبلمان را دور از دیوار بچینید
به گونه‌ای چیدمان را انجام دهید که محوریت بر پایه یک مکالمه گرم بین اعضا در نظر گرفته شود
اتاق‌های بزرگ را به چندین گروه مبلمان تقسیم کنید
حتما در اثنای چیدمان دکوراسیون رفت و آمد را امتحان کنید

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران