مبلمان علی – بهترین مرکز تولید ، تعمیرات ، رویه کوبی ، رنگ کاری و نجاری مبلمان در تهران ، نصیرآباد و رباط کریم

در تهران ، تهران

معرفی مبلمان علی – بهترین مرکز تولید ، تعمیرات ، رویه کوبی ، رنگ کاری و نجاری مبلمان در تهران ، نصیرآباد و رباط کریم

🔴 مجموعه مبلمان علی

🔹 مجموعه مبلمان علی یکی از بنام ترین فعالان در زمینه تولید ، تعمیرات ، رویه کوبی ، رنگ کاری و نجاری مبلمان در تهران ، نصیرآباد و رباط کریم می باشد که با ارائه خدمات با کیفیت به محبوبیت زیادی دست یافته است .

 

🔴 معرفی اجمالی خدمات مجموعه مبلمان علی :

✅ سفارش و تعمیرات مبلمان

✅ رویه کوبی، رنگ کاری و نجاری انجام میشود

و…

 

🔸 با مدیریت  علی احمد خانی

🔸 شماره تماس  09381806426

🔸 آدرس  تهران – نصیرآباد رباط کریم، خیابان امام خمینی ۱۶متری فرهنگسرا، فرهنگ ۵ مبلمان علی

 

مزایای تعمیر و نوسازی مبل چیست؟

۱٫پایین آمدن هزینه ها:
شما نیاز ندارید با هر بار خرابی مبل، به خرید مبلی تازه و نو بیفتید چون به راحتی می توانید هر نوع مبلی را تعمیر کنید. تعمیرکاران حرفه ای می توانند هر گونه مبلی را برای شما تعمیر کنند و با هزینه ای بسیار بسیار پایین تر از قیمت خرید یک مبل، مبل شما را نوسازی کنند.

بنابراین اولین مزیت تعمیر و نوسازی مبل این است که شما هزینه بسیار کمتری خواهید داشت و می توانید پول خود را صرف کارهای مهم تری کنید. با وجود هزینه ها و گرانی هایی که ما در این چند مدت شاهد آن هستیم، این نکته واقعا حائز اهمیت است و افراد زیادی دنبال پایین آوردن هزینه های زندگی خود هستند.

۲٫دردسر کمتر:
زمانی که شما مبل خود را تعمیر و نوسازی می کنید بدون شک دردسر کمتری خواهید داشت. برای خرید مبل شما باید مدت ها انواع مبل ها را ببینید و بعد بحث انتقال و قرار دادن آن در خانه پیش می آید. با تعمیر و نوسازی اما خیلی سریع دوباره مبلی عالی خواهید داشت که می توانید از آن استفاده کنید. در بیشتر موارد تعمیر مبل شما در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می شود و نیازی به انتقال آن به جایی وجود ندارد و این خود بسیار خوب است چون شما زمان کمتری را به نسبت خرید صرف تعمیر و نوسازی مبل خود می کنید.

۳٫دکوراسیون خانه تان بهم نمی ریزد:
با تعمیر و نوسازی مبل دیگر دکوراسیون خانه به هم نمی ریزد چون شما از قبل جای آن را به خوبی و به درستی مشخص کرده اید و نمای خوبی برای خود فراهم کرده اید. خرید یک مبل اما دکور خانه شما را به هم می ریزد چون شما مبل تازه ای را وارد خانه کرده اید و حالا باید آن را با توجه به رنگ و دیگر مولفه ها در خانه نظم بدهید و این زحمت بیشتری را برای افراد دارد.

۴٫کمک به محیط زیست:
شما با تعمیر و نوسازی مبل خود، به محیط زیست کمک خواهید کرد چون دیگر مبل جدیدی را خریداری نخواهید کرد. هر چند برای خیلی ها مهم نیست اما چون بسیاری از مبل ها از چوب ساخته می شوند بنابراین برای ساخت آنها درختان قطع می شوند و بنابراین هرچقدر که تقاضا برای مبل بیشتر باشد درخت های بیشتری هم قطع می شوند. با تعمیر و نوسازی شما به طور خودکار به محیط زیست کمک خواهید کرد.

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران