بهترین مرکز ثبت و تغییرات شرکتها در تهران – سعادت آباد

در تهران ، تهران

معرفی بهترین مرکز ثبت و تغییرات شرکتها در تهران – سعادت آباد

🔴 رحیم عبدالهی

🔹 رحیم عبدالهی یکی از بنام ترین فعالان در زمینه ثبت و تغییرات شرکتها در تهران – سعادت آباد می باشد که با ارائه خدمات با کیفیت به محبوبیت زیادی دست یافته است .

 

🔴 معرفی اجمالی خدمات رحیم عبدالهی :

✅ ثبت شرکت

✅ کلیه تغییرات شرکتها

✅ کارت بازرگانی

✅ ثبت نام مالیاتی

✅ اخذ کد کارگاه

و…

 

🔸 شماره تماس  09374232556

🔸 آدرس  تهران ، سعادت آباد

 

فایده ثبت شرکتها چیست؟

مهم ترین عاملی که در میزان سودآوری و رشد در یک کسب و کار سهیم است بحث ثبت شرکت می باشد. به همین دلیل سالانه افراد بسیاری از فعالان اقتصادی در زمینه رونق بخشیدن به یک صنعت نقش دارند. به همین دلیل افراد برای رسیدن به اهداف سازمان باید مراحل ثبت شرکت را به صورت تخصصی به ثبت برسانند.

شرکت ها براساس قوانین تجارت در کشور به 7 نوع تقسیم می شوند. که هرکدام از آنها برطبق قوانین اداره ثبت اسناد و املاک قابل اجرا می باشند. ثبت کردن انواع شرکت ها در اداره ثبت اسناد و املاک به منزله قانونی بودن کسب و کار می باشد.

به همین دلیل اهمیت ثبت شرکت در کرج حایز اهمیت می باشد و متقاضیان باید امورات ثبت شرکت را با استفاده از تجربیات افراد مجرب در این زمینه به سرانجام برسانند.

لزوم ثبت شرکتها
طبق ماده 195 قانون تجارت، ثبت کلیه شرکت های مذکور در قانون تجارت اجباری است. به دستور داده 2 قانون ثبت شرکت ها، کلیه شرکت های ایرانی موجود باید به ثبت برسد. چنانچه شرکتی به ثبت نرسد نه تنها هر ذی نفعی می تواند بطلان عملیات آن را از محکمه تقاضا نماید، بلکه از یک طرف طبق ماده 220 قانون تجارت، شرکای آن در حکم شرکای شرکت های تضامنی می باشند.

از طرف دیگر طبق ماده 2 قانون ثبت شرکت ها، مدیران شرکت های متخلف ممکن است به تقاضای دادستان محکوم به پرداخت جزای نقدی نیز گردند. در صورت تقاضای دادستان اصولاً حکم انحلال شرکت صادر گردد.

اهمیت ثبت شرکت چیست ؟
ثبت شرکت، علاوه بر اینکه وسیله ای است که دولت مقررات شرکتهای تجارتی را کنترل بنماید، فواید مهم دیگری دارد که از لحاظ شرکای شرکت و مراجعین آن دارای اهمیت بسیار است و آنها مختصرا عبارتند از:

١. هر گاه شرکت به ثبت برسد، قراردادهای منعقده بین شرکای رسمی بوده و بعدها هیچ یک نمی توانند مانند اسناد غیر رسمی از وجود شرکت نامه و اساسنامه و سایر تصمیماتی که به ثبت می رسد. اظهار بی اطلاعی نموده و یا به ایراداتی که درباره اسناد غیررسمی ممکن است وارد نمود استناد نمایند.
۲. ثبت شرکت از لحاظ معامله کنندگان با شرکت در درجه ای از اهمیت است که بدون مراجعه با آن اغلب نمی توانند معامله کنند.

زیرا کسی که قرارداد مهمی با شرکت منعقد می نماید یا معامله مهمی انجام می دهد باید بداند که سرمایه شرکت تا چه اندازه است. اختیار مدیران شرکت تا چه حد بوده و بالاخره قدرت و توانایی این شخصیت حقوقی به چه میزان است.

مواد مهم و لازم هر شرکت در جراید کثیر الانتشار آگهی می شود تا همه از آن مستحضر باشند، علاوه بر آن، به نحوی که در اغلب ممالک معمول است هر شخص خارجی (خارج از شرکت) و اینکه ظاهرا ذی نفع نباشد می تواند به پرونده ای که برای ثبت شرکت تشکیل شده مراجعه و از محتویات آن اطلاع حاصل کند.
٣. همان طور که اشاره شد، مراحل ثبت شرکت رسیدگی است که متصدیان امر انجام می دهند تا معلوم شود آیا برای به وجود آوردن این شخصیت حقوقی دفتهای لازمه شده و مقررات رعایت گردیده است یا خیر؟
۴. فایده دیگر ثبت شرکت این است که چون شرکت تحت نام مخصوصی فعالیت و تجارت می کند. این اسم ثبت شده و مخصوص آن شرکت می باشد.

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران