بهترین مرکز کاشی کاری در کرمان و جیرفت

در کرمان ، کرمان

معرفی بهترین مرکز کاشی کاری در کرمان و جیرفت

🔴 علی دلفاردی

🔹 علی دلفاردی یکی از بنام ترین فعالان در زمینه کاشی کاری در کرمان و جیرفت می باشد که با ارائه خدمات با کیفیت به محبوبیت زیادی دست یافته است .

 

🔴 معرفی اجمالی خدمات علی دلفاردی :

✅ کاشی کاری حرفه ای و منظم

✅ رعایت تمامی اصول

نظم ما نشان گر کار ماست

 

🔸 شماره تماس  ↔️ در انتظار واریز وجه آگهی ↔️

🔸 آدرس  کرمان_جیرفت

مزایای استفاده از کاشی چیست؟

کاربرد دوگانه کاشی
کاشی‌ها کاربردی دوگانه دارند. آنها هم برای تزیین بنا به کار می‌روند و هم برای عایق کاری آن در نتیجه اساساً كاشی را پوششی دوبعدی یا دوكاره محسوب می‌كنند چرا كه تمایز میان کاربرد کاشی به عنوان پوشش دهنده و عایق کننده بسیار سخت خواهد بود. سطوحی که با کاشی پوشانده می‌شود به طور کل سطوحی بهداشتی و در مقابل آب و رطوبت نفوذناپذیرهستند.
کاشی‌ها در گذشته بیشتر در اماکن مذهبی و فاخر مانند آرامگاه‌ها، مساجد، کاخ‌ها، سردر بازارهای بزرگ و … استفاده می‌شد. این استفاده صرفا برای ارتقا معنوی ساختمان‌ها و زیباسازی فضای معماری بوده است نه برای پوشاندن نقائص و کاستی‌های فضا یا پنهان کردن خرده نقائص بنایی، در نتیجه کاشی کاری به عنوان یک تزیین فاخر و تجلی بخش خود را در میان بناهای اسلامی اثبات نمود و به حیاط خود ادامه داد تا اینکه معماری مدرن آن را به عنوان یک عامل حیاتی در ساخت و ساز بنا به رسمیت شناخت و امروزه شاهد استفاده گسترده از آن در همه ی ابعاد ساختمان سازی هستیم.
شاید بسیاری از ما کاشی‌ها را در منازل مسکونی تنها مخصوص سرویس بهداشتی و حمام می‌دانستیم که بیانگر کاربرد آن به عنوان یک عایق در برابر رطوبت بوده است. اما با پیشرفت صنعت کاشی و سرامیک و ظهور نقش و نگارهای جدید و روش‌های نوین ساخت کاشی استخری این متریال دوست داشتنی راه خود را به سایر اجزای بنا باز نمود و امروزه تبدیل به عنصری لزامی در طراحی دکوراسیون داخلی گردیده است.

مزایای استفاده از کاشی
همانگونه که گفته شد استفاده از کاشی‌ها سطوح صاف و یکدستی به وجود می‌آورد که علاوه بر زیباتر نمودن فضا امکان شستشو آسان آن را نیز فراهم می‌کند. کاشی‌ها متریال‌های مستحکمی هستند که همچنین می‌توانند در برابر عواملی همچون باد، بوران، مواد شیمیایی، نور آفتاب، ضربه و خط و خش مقاوم باشند و از سطوح محافظت نمایند.

برتری کاشی نسبت به سایر پوشش دهنده‌ها
کاشی نسبت به سایر متریال‌های پوشش دهنده از مزایای بیشتری برخودار است و به همین علت معماران از گذشته ترجیح داده اند استفاده از کاشی را برای ساختمان‌های خود در اولویت قرار دهند.

مواد اولیه در دسترس
کاشی‌ها از مواد اولیه در دسترس ساخته می‌شوند. کاشی‌ها را به آسانی می‌توان در هر منطقه و اقلیمی تهیه نمود تنها به کوره پخت کاشی نیاز است و مواد اولیه که تقریبا به آسانی در دسترس همگان قرار دارد.

هماهنگی با آجر و سیمان
کاشی‌ها هماهنگ ترین پوشش ساختمانی با آجر و سیمان هستند که دو متریال اصلی در ساخت و ساز بناهای به شمار می‌روند.

سازگاری آب و هوایی
کاشی به دلیل استحکام بالایی که دارد تقریبا با هر نوع آب و هوایی سازگاری دارد و استفاده از آن محدود به منطقه ای خاص نمی شود.

تنوع رنگی و انعطاف پذیری کاشی
کاشی‌ها از تنوع رنگ و طرح زیادی برخودارند و تقریبا هر طرح و نقشی را می‌توان روی آنها پیاده نمود. امروزه صنایع کاشی و سرامیک بیشتر در زمینه طرح و رنگ کاشی است که با یکدیگر رقابت دارند.

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران