پرداخت و آبکاری فرازگام – مرکز پرداخت و آبکاری فلزات ( طلا ، نقره ، مس ، صدفی ، کروم ، نیکل ) در تهران – چهاردانگه

در تهران ، تهران

معرفی پرداخت و آبکاری فرازگام – مرکز پرداخت و آبکاری فلزات ( طلا ، نقره ، مس ، صدفی ، کروم ، نیکل ) در تهران – چهاردانگه

🔴 مجموعه پرداخت و آبکاری فرازگام

🔹 مجموعه پرداخت و آبکاری فرازگام یکی از بنام ترین فعالان در زمینه پرداخت و آبکاری فلزات ( طلا ، نقره ، مس ، صدفی ، کروم ، نیکل ) در تهران – چهاردانگه می باشد که با ارائه خدمات با کیفیت به محبوبیت زیادی دست یافته است .

 

🔴 معرفی اجمالی خدمات مجموعه پرداخت و آبکاری فرازگام :

✅ ارائه مشاوره طرح و اجرای خطوط آبکاری

✅ انواع خدمات پرداخت و آبکاری کلیه فلزات از قبیل : طلا ، نقره ، مس ، صدفی ، کروم ، نیکل

و…

 

🔸 با مدیریت  قلیزاده

🔸 شماره تماس  02155265816

🔸 شماره تماس  02155269964

🔸 شماره تماس  09353652314

🔸 آدرس  تهران بزرگراه آیت الله سعیدی شهرک صنعتی چهاردانگه خ ۱۵

 

آبکاری فلزات به چه معناست؟

آبکاری فلزی روشی برای آبکاری است که در آن فلزات بر روی بسترها رسوب می کنند. این فرآیند برای پوشش و محافظت از فلزات و سایر مواد با تشکیل یک لایه نازک فلزی بر روی بسترها استفاده می شود. آبکاری فلز را می توان با آبکاری یا فرآیند آبکاری بدون الکترو انجام داد. آبکاری فلز مزایای زیر را برای مصالح به همراه دارد:

احتمال خوردگی را کاهش می دهد
دکوراسیون زیبایی را ارائه می دهد
قابلیت لحیم پذیری را افزایش می دهد
قدرت را افزایش می دهد
اصطکاک را کاهش می دهد
هدایت را تغییر می دهد
چسبندگی رنگ را افزایش می دهد
مغناطیس را بهبود می بخشد
برخی از روکش های فلزی رایج عبارتند از:

آبکاری کروم
آبکاری طلا
آبکاری نقره ای
آبکاری نیکل
آبکاری مس
در هر صورت این تکنیک به یک یا چند مزیت زیر منجر می شود:

بهبود مقاومت در برابر خوردگی
جذابیت تزئینی
افزایش قابلیت لحیم پذیری
افزایش قدرت
اصطکاک کاهش یافته
تغییر هدایت
افزایش چسبندگی رنگ
افزایش مغناطیس

آبکاری طلا
طلا به دلیل مقاومت بالای آن در برابر اکسیداسیون و رسانایی الکتریکی مورد توجه قرار می گیرد. آبکاری طلا که از نظر طلاکاری از این نظر متفاوت است که طلا فویل نیست ، یکی از ساده ترین روش ها برای انتقال این ویژگی ها به فلزاتی مانند مس و نقره است. این فرایند اغلب برای تزئین جواهرات و بهبود هدایت قطعات الکترونیکی مانند اتصالات الکتریکی استفاده می شود.

هنگام روکش طلا مسأله کدر شدن مسئله ای است و به راحتی می توان با قبل از رسوب گذاری با برخورد نیکل حل کرد. همچنین هنگام تعیین عواملی مانند مخلوط بهینه حمام و طول غوطه وری، سختی و خلوص طلا را در نظر بگیرید.

روکش نقره ای
نقره نیز مانند طلا در کاربردهای آبکاری مورد استفاده قرار می گیرد که باعث جذابیت تزئینی و بهبود هدایت الکتریکی می شود. به طور کلی ، نقره به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه برای آبکاری عمل می کند، زیرا ارزان تر از طلا است و به خوبی از ورق مس استفاده می کند.

مسائلی که ممکن است روکش نقره را به عنوان محلول مناسب آبکاری محدود کنند، شامل رطوبت و خوردگی گالوانیک است. به طور خاص، آبکاری نقره برای کاربردهایی که در معرض رطوبت زیاد هستند به خوبی کار نمی کند زیرا نقره مستعد ترک خوردگی و پوسته پوسته شدن است که ممکن است در نهایت سطح پایه را در معرض دید قرار دهد.

آبکاری نیکل
آبکاری نیکل یک فلز آبکاری محبوب است، به ویژه به این دلیل که در آبکاری الکترولس مفید است. آبکاری نیکل اغلب محصولات خانگی مانند دستگیره در، کارد و چنگال و وسایل حمام را برای تزئین بیشتر و مقاومت در برابر سایش می پوشاند. صفحات نیکل معمولاً با مس و آلومینیوم متصل می شوند، اما بر روی انواع مختلفی از فلزات نیز کار می کنند. در آبکاری الکترولس، از آلیاژ نیکل فسفر استفاده می شود. درصد فسفر موجود در محلول می تواند بین دو تا ۱۴ درصد متغیر باشد. سطوح بالاتر فسفر باعث افزایش سختی و مقاومت در برابر خوردگی می شود. سطوح پایین فسفر باعث قابلیت لحیم پذیری و مغناطیس بیشتری می شود.

آبکاری مس
مس یکی دیگر از فلزهای آبکاری محبوب برای کاربردهایی است که به رسانایی بالا و کارایی هزینه نیاز دارند. آبکاری مس اغلب به عنوان پیش تیمار پوشش پوشش برای روکش های فلزی بعدی عمل می کند. همچنین یک فلز آبکاری محبوب برای قطعات الکترونیکی مانند تخته مدار چاپی است. راندمان بالای آبکاری و هزینه کم مواد، مس را به یکی از فلزات ارزان قیمت برای صفحات تبدیل می کند.

سه نوع فرآیند آبکاری مس وجود دارد – قلیایی، ملایم قلیایی و اسیدی. سطوح بالای قلیایی قدرت پرتاب بالاتری را ارائه می دهد، اما به چگالی جریان کمتر و احتیاط های ایمنی بیشتر نیاز دارد. بازرسان بهداشتی سیانور موجود در حمام های قلیایی مس را با خطرات خاصی برای سلامتی مرتبط دانسته اند، بنابراین نظارت بر این سطوح بسیار مهم است.

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران