پیمانکاری ساخت ساختمان در کرمان – رفسنجان

در کرمان ، رفسنجان

معرفی مرکز پیمانکاری ساخت ساختمان در کرمان – رفسنجان

🔴 امید طاهری

🔹 امید طاهری یکی از بنام ترین فعالان در زمینه پیمانکاری ساخت ساختمان در کرمان – رفسنجان می باشد که با ارائه خدمات با کیفیت به محبوبیت زیادی دست یافته است .

 

🔴 معرفی اجمالی خدمات امید طاهری :

✅ کلیه امورمربوط به کارهای ساختمانی ازمرحله صفرتاصد ساختمان

✅ زمین تحویل میگیریم کلید تحویل میدیم بصورت کامل

و…

 

🔸 شماره تماس  ↔️ در انتظار واریز وجه آگهی ↔️

🔸 شماره تماس  ↔️ در انتظار واریز وجه آگهی ↔️

🔸 آدرس  کرمان – شهرستان رفسنجان

پیمانکار ساختمانی کیست؟

پیمانکار به شخص یا شرکتی گفته می شود که به صورت قراردادی کار می کند و با مشتری های مختلف ، برای کار در مشاغل یا پروژه های خاص در حال معامله است. در واقع ، در هر پروژه ساختمانی ، سه طرف اصلی درگیر هستند.

مالک یا مشتری ، تیم مدیریت و پیمانکار. پیمانکار ساختمان ، فعالیت های ساختمانی را برنامه ریزی و هماهنگ می کند و باید پروژه را در زمان و بودجه تعیین شده به اتمام برساند. پیمانکاران ، مسئولیت کل مراحل ساخت را برعهده دارند و باید بهترین روش ها را برای اتمام پروژه ، همانطور که مشخص شده است تعیین کنند.

پیمانکاران فرعی نیز به صورت قراردادی و آزاد کار می کنند. چند تفاوت مهم بین پیمانکاران اصلی و فرعی وجود دارد. اولا ، پیمانکار اصلی ، کل پروژه را برعهده می گیرد و سپس پیمانکاران فرعی را استخدام می کند تا روی جنبه های خاص آن پروژه کار کند. بنابراین ، پیمانکاران اصلی با کارهای بزرگتر و مدیریت پروژه درگیر هستند.

در حالی که ، پیمانکاران فرعی مسئولیت کارهای خاص و تخصصی تعیین شده توسط پیمانکار اصلی را برعهده دارند. پیمانکار اصلی ، با مشتری نهایی معامله می کند. در حالی که پیمانکاران فرعی ، معمولا فقط با پیمانکارانی که قبلا کار یا پروژه کلی را تعیین کرده اند ، در ارتباط هستند.

مسئولیت های عمومی یک پیمانکار ساختمان
به طور کلی ، یک پیمانکار خوب ساختمان مسئول برنامه ریزی ، هدایت ، اجرا ، نظارت و بازرسی از یک پروژه ساخت و ساز ساختمان است. مسئولیت بدون در نظر گرفتن دامنه ، از ابتدا تا انتهای پروژه گسترش می یابد.

یک پیمانکار خوب ، با برنامه ریزی و فعالیت ها و نظارت بر کارگران و اطمینان پیروی از قوانین ، وظایف خود را انجام می دهند. همانطور که پیشتر هم گفتیم ، یک پیمانکار ممکن است پیمانکاران فرعی را برای مناطق خاصی مانند تاسیسات الکتریکی و … استخدام کند

نقش ها و وظایف خاص یک پیمانکار ساختمان
همانطور که قبلا هم ذکر شد ، یک پیمانکار ساختمان مسئولیت های متعددی دارد که بسته به قرارداد ممکن است متفاوت باشد. نقش های زیادی وجود دارد که پیمانکار خوب می تواند ، در مراحل مختلف یک پروژه به عهده بگیرد:

برنامه ریزی تمام جزئیات مهم پروژه و اجرای آن.
تعیین نیازهای مواد و تجهیزات و برنامه ریزی برای تهیه آن ها.
پیش بینی تغییرات احتمالی و ایجاد استراتژی های کاهش خطر.
پاسخگویی به هرگونه مسائل قانونی و نظارتی.
برقراری ارتباط موثر بین همه شرکت کنندگان در پروژه.
پیمانکار ساختمان ، باید بودجه را برای پروژه ساخت تعیین کند و تا آنجا که ممکن است آن را دنبال کند. بودجه ، ابزاری مفید برای پیگیری هزینه های پروژه است. زیرا پیمانکاران می توانند با مقایسه هزینه های واقعی خود با بودجه برنامه ریزی شده ، ضایعات را تشخیص دهند.

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران