نیلوفر ربیعی – بهترین متخصص در پذیرش کلیه دعاوی حقوقی و ملکی و کیفری به همراه مشاوره حقوقی رایگان در تهران – ساعی

در تهران ، تهران

معرفی نیلوفر ربیعی – بهترین متخصص در پذیرش کلیه دعاوی حقوقی و ملکی و کیفری به همراه مشاوره حقوقی رایگان در تهران – ساعی

🔴 نیلوفر ربیعی

🔹 نیلوفر ربیعی یکی از فعالان در زمینه پذیرش کلیه دعاوی حقوقی و ملکی و کیفری به همراه مشاوره حقوقی رایگان در تهران – ساعی می باشد که با ارائه خدمات با کیفیت به محبوبیت زیادی دست یافته است .

 

🔴 معرفی اجمالی خدمات نیلوفر ربیعی :

✅ قبول دعاوی حقوق، وصول مطالبات، ملکی ( منابع طبیعی، اوقاف، شهرداری)

✅ قبول دعاوی کیفری(کلاهبرداری، فروش مال غیر، خیانت در امانت،جعل و سو استفاده از سند مجعول)

✅ قبول دعاوی خانواده(نفقه، مهریه، حضانت، طلاق، انحصار وراثت و تقسیم ترکه)

و…

 

🔸 شماره تماس  ۰۹۳۸۰۳۵۵۸۰۵

🔸 شماره تماس  ۰۲۱۸۸۶۵۷۳۰۶

🔸 آدرس  تهران – ولیعصر بالاتر ازپارگ ساعی خیابان ساعی دوم ساختمان سیمای ساعی طبقه ۲ واحد ۸

 

چرا لازم است که وکیل داشته باشیم؟

نیازمندی ما به وکیل در بسیاری از موارد قطعی است و درواقع بسیاری از کار های حقوقی ما باید به دست وکیل انجام شود و نباید خودمان اقدام کنیم زیرا قطعا در کاری که علمی از ان نداریم موفق نخواهیم بود و این وکیل است که می تواند مشکلات حقوقی ما را برطرف کند و حامی حقوقی ما بوده و در دعاوی برای گرفتن حق کمکان باشند.

در بسیاری از دعاوی حقوقی برای جلوگیری از ضرر های مالی سنگین نیازمند داشتن وکیل حرفه ای هستید که شرایط را برای شما آسانتر کرده و با علم خود برنده بودن شما در پرونده را رقم بزند.

قطعا هزینه ای نیز برای داشتن وکیل خوب باید بپردازید که حتما ارزشش را دارد. اما از کجا بدانیم که وکیلمان خوب است یا نه ویژگی های وکیل حرفه ای چیست؟ برای یافتن پاسخ این پرسش ها می توانید ادامه مقاله را بخوانید.

یک وکیل خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
وکیلی که قبل از مطالعه پرونده و گذاشتن جلسه با شما پرونده را از شما پذیرفت را فراموش کنید. وکیل کاربلد و حرفه ای تا زمانی که پرونده را مطالعه نکرده باشد و شما وکیل خوب موکل را در ابهام قرار نمی دهد و تمامی موارد لازم همچون وضعیت پرونده، مدت زمان اتمام آن، شرایط و حق الوکاله را کامل برای موکل رفع ابهام کند.

خاص ترین ویژگی های وکیل حرفه ای
به روز بودن یک وکیل مهم ترین ویژگی برای انتخاب آن می باشد؛ وکیلی که از آخرین شرایط پرونده شما و قوانین در هر لحظه آگاهی نداشته باشد به درد وکالت نمی خورد!ا دانش چند سال قبل یک وکیل امروز کاربردی ندارد و وی باید از اتفاقات روز باخبر باشد.

شخصیت وکیل یکی از ویژگی های اساسی می باشد. وکیلی که امانت دار و راز دار موکل خود نباشد نیز برای انتخاب یک گزینه سیاه می باشد.

وکیلی که به راه های فراقانونی تکیه کرد و در دفتر وکالت خود شروع به ایجاد روابط با اشخاص صاحب مقام کرد و خواست برای حل پرونده شما بلوف بزند را به عنوان وکیل انتخاب نکنید.

رعایت ادب و احترام در شخصیت های یک وکیل چه در دفتر وکالت و چه در دادگاه یکی از مهم ترین نکته ها می باشد.

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران