سوراخکاری ، کرگیری بتن و کاشت میلگرد در تهران

در تهران ، تهران

معرفی سوراخکاری ، کرگیری بتن و کاشت میلگرد در تهران

🔴 عرفان مافی

🔹 عرفان مافی یکی از بنام ترین فعالان در زمینه سوراخکاری ، کرگیری بتن و کاشت میلگرد در تهران می باشد که با ارائه خدمات با کیفیت به محبوبیت زیادی دست یافته است .

 

🔴 معرفی اجمالی خدمات عرفان مافی :

✅ سوراخکاری و کاشت میلگرد با چسب های هیلتی، فیشر ،رولپلاک ،و ….

✅ برش با دستگاه سیم برش

✅ برش با دستگاه کاتر

✅ برش دادن داکت با ابعاد مختلف

✅ برش دیوار های برشی

و…

 

🔸 شماره تماس  09907414060

🔸 شماره تماس  09903725456

🔸 شماره تماس  09395235253

🔸 آدرس  تهران

 

کرگیری چیست؟

کرگیری یا همان مغزه گیری بتن، به عملی گفته می شود که یک حفره یا شکلی استوانه مانند را از بتن جدا می کنند. در واقع کرگیری، یک روش برای مغزه گیری از بتن تقویت شده یا بتن معمولی به شمار می آید.

بتن یکی از مهم ترین بخش های هر پروژه ساختمانی و عمرانی است‌ که کیفیت آن تاثیر به سزایی‌ در ساختار کلی سازه خواهد داشت. به همین خاطر برای کسب نمودن اطمینان خاطر از کیفیت و مرغوبیت‌ بتن، آزمایشاتی قبل و بعد از بتن‌ ریزی انجام می شود.

زمانی کرگیری انجام می شود که بخواهند در بتن ، مسیری را برای عبور لوله ها، سیم کشی و …، در بتن ایجاد کنند. ضمن این که این کار به وسیله دریل های مخصوص انجام می شود که به آن ها دریل های مکانیکی می گویند.

هدف از کرگیری بتن چیست؟

هر پروژه ای که در آن از سازه بتنی استفاده شده باشد، به افراد و ابزار هایی نیاز است‌ که کرگیری نیز شامل آن می شود. زمانی که یک سازه بتنی نیاز به حفاری داشته باشد، بدین صورت که نیاز باشد در سازه، لوله کشی و یا سیم کشی شود، به کر گیری نیاز داریم. ضمن این که مغزه گیری بتن، حفره هایی کاملا صاف و صیقل خورده را در دیوار، زمین و سقف ایجاد می کند. همین طور می توان از این حفره ها برای داکت لوله، اجرای سیستم اطفای حریق، عبور خطوط و سیم تلفن و… استفاده نمود.

البته در بعضی مواقع برای تست بتن، نیاز به نمونه برداری است که مغزه گیری بتن انجام می شود. بدین شکل که بخشی استوانه ای شکل از سازه جدا شده و به آزمایشگاه برده می شود. سپس آزمایش های لازمه بر روی نمونه انجام می پذیرد.

عملکرد دستگاه های کرگیری بتن یا دریل به چه صورت است؟

دستگاه های مغزه گیری بتن، از هسته الماسی استفاده می کنند. لازم به ذکر است که الماس، به عنوان یکی از سخت‌ترین مواد شناسایی شده و این قابلیت را دارد‌ تا بتن را از بین ببرد. البته جالب است بدانید که اکثر دریل هایی که ساخته می شود، عمدتا‌ از فولاد هستند و فقط در نوک انتهایی‌آن از الماس استفاده می شود. به این علت که الماس ارزش بالایی داشته‌ و ساخت یک دریل تمام الماس می تواند هزینه گزافی را در پیش داشته باشد.

دسته دستگاه دریل، معمولا در سه نوع الکتریکی، بادی و هیدرولیک ساخته می شود. در نوع دریل های مدرن، دستگاه کاملا به صورت خودکار عمل می کند. بدین صورت که‌ با تنظیماتی مشخص شده و کاملا آسان، بر روی دیوار نصب شده و با چرخش سیصد و شصت‌ درجه، یک دایره کامل را‌ از بتن جدا می کنند. پس از خارج‌ کردن بتن برش خورده، خواهید دید که قسمت جدا شده، شکلی استوانه ای مانند دارد. ضمن این که قطر این استوانه بستگی به شما دارد که تا چه مقدار بتن را نیاز دارید.‌

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران