خدمات طراحی سایت و بهینه سازی سئو در تهران

در تهران ، تهران

معرفی خدمات طراحی سایت و بهینه سازی سئو در تهران

🔴 علیرضاصفایی

🔹 دنیای کسب و کار آینده با کسانی است که در اینترنت بالا باشند.

🔹 تضمین کار ما اینکه اگر بعد از قرارداد و در ماه مقرر 60% کلمات شما به صفحه اول گوگل نیامد ، کل مبلغ دریافتی عودت می گردد.

🔹 رسادید وب سایت هایی را طراحی و سئو می کند ، که واقعا برایتان کار می کنند.

🔹 کسب و کار خود را زنده نگه دارید تا بمانید .

 

🔸 شماره تماس 09121949704

🔸 شماره تماس 02188676349

🔸آدرس تهران – میدان سپاه،جنب پلیس+10،پلاک 194،طبقه 3،واحد5

معرفی سئو

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

سئو سایت یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط سئوکار انجام می شود.

الگوريتم رتبه‌بندي گوگل داراي بيش از 200 معيار جهت رتبه‌بندي يک سايت است. از اين رو مهندسين سئو مي‌بايست مهم‌ترين اين معيار‌ها را جهت پياده‌سازي موفق سئو بدانند.

 

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران