بهترین مرکز خدمات لوله کشی ساختمان شبانه روزی در سراسر تهران

در تهران ، تهران

معرفی بهترین مرکز خدمات لوله کشی ساختمان شبانه روزی در سراسر تهران

🔴 علی صبری

🔹 علی صبری یکی از بنام ترین فعالان در زمینه خدمات لوله کشی ساختمان شبانه روزی در سراسر تهران می باشد که با ارائه خدمات با کیفیت به محبوبیت زیادی دست یافته است .

 

🔴 معرفی اجمالی خدمات علی صبری :

✅ تمام کار ساختمانی باز سازی، لوله کشی سرد و گرم، لوله کشی گاز، لوله بازکنی، نصب شیرآلات، سرویس ابگرمکن و…

✅ بصورت شبانه روزی در سراسر تهران

و…

 

🔸 شماره تماس  ↔️ در انتظار واریز وجه آگهی ↔️

🔸 شماره تماس  ↔️ در انتظار واریز وجه آگهی ↔️

 

ویژگی لوله‌کش مجرب چیست؟

همان‌طور که می‌دانید مشکلات لوله‌کشی ساختمان بخش مهمی از فرایند بازسازی، تعمیر و حتی ساخت ساختمان است. بنابراین فرایند عقد قرارداد با لوله‌کش یا شرکت خدمات تاسیساتی باید با کمال دقت و آگاهی انجام شود. یک لوله‌کش ساختمان علاوه بر دانستن اصول اولیه خدمات لوله‌کشی، باید از تجربه کافی جهت رفع مشکلاتی چون ترکیدگی لوله آب، رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب و حتی ترمیم لوله‌های شکسته برخوردار باشد.

1. سابقه ‌کار متخصص تعمیر لوله‌کشی
تکنسین‌های تازه‌کار به سختی می‌توانند از پس تعمیر لوله‌کشی آب ساختمان برآیند. این افراد اگرچه خدمات لوله‌‌کشی را با کیفیت مناسب انجام می‌دهند، اما هنوز بسیاری از شرایط لوله‌کشی جدید را نمی‌دانند و برای حل بحران‌های مختلف تجربه کافی را ندارند. بنابراین بهتر است از لوله‌‌کش‌هایی که سابقه کار و خدمات آن‌ها تضمین شده است یا تکنسین‌هایی که دوره‌های کاملا حرفه‌ای را پشت سرگذاشته‌اند، کمک بگیرید.

2. مجوز فعالیت و بیمه مسئولیت
پیش‌بینی هر نوع اتفاق حین انجام کار ساختمانی یکی از ارکان حفظ ایمنی است. در نتیجه باید به داشتن مجوز فعالیت شرکت خدمات تاسیساتی و بیمه مسئولیت لوله‌کش توجه کنید. پروانه فعالیت نشانه فعالیت تکنسین در چارچوب قانون و مقررات است که در صورت بروز رفتار غیرحرفه‌ای، صاحب خانه به راحتی می‌تواند از مراجع قانونی آن را پیگیری کند. همچنین بیمه مسئولیت نیز می‌تواند از فرد و صاحب خانه در مقابل هرگونه ضرر و زیان ناشی از پروژه محافظت کند.

3. مشتری مداری
رعایت حقوق مشتری، احترام به نیازها و خواسته‌های او یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هر حرفه به خصوص شرکت خدمات تاسیساتی است. بنابراین هنگام ارتباط با لوله‌کش به موارد زیر دقت کنید:

رفتار محترمانه تکنسین لوله‌کشی یا دستیار او هنگام مراجعه حضوری و غیرحضوری
اجتناب از مزاحمت برای همسایگان حین کار
رعایت تمیزی محیط، حین انجام پروژه
محاسبه دستمزد به صورت منصفانه و دقیق
4. تجهیزات و امکانات لوله‌‌کش
بهتر است قبل از عقد قرارداد برای تعمیر لوله‌کشی مورد نظر خود از جزئیات پروژه و وسیله‌های مورد نیاز لوله‌کش آگاه شوید. یک متخصص لوله‌کش حرفه‌ای باید از تمام امکانات و تجهیزات کامل برای انجام خدمات حوزه تخصصی لوله‌کشی، تعمیرات، پمپ لوله بازکنی و مواردی از این دست برخوردار باشد. در غیر این صورت لوله‌کش باید مهارت کافی جهت پیش‌بینی وسیله‌های مورد نظر را داشته باشد تا هنگام عقد قرارداد و پرداخت هزینه این موارد لحاظ شود.

5. رضایت مشتریان
کیفیت خدمات، رضایت مشتریان را به دنبال دارد. بنابراین رزومه کاری قابل قبول، سرمایه‌ای گران‌بها برای هر متخصصی در حوزه خدمات محسوب می‌شود.

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران