مجموعه پرورش و پانسیون اسب سناتور در اصفهان

در اصفهان ، اصفهان

معرفی مجموعه پرورش و پانسیون اسب سناتور در اصفهان

🔴 مجموعه پرورش و پانسیون اسب سناتور

🔹 مجموعه پرورش و پانسیون اسب سناتور یکی از بنام ترین فعالان در زمینه ارائه خدمات پرورش و پانسیون اسب در اصفهان می باشد که با ارائه خدمات با کیفیت به محبوبیت زیادی دست یافته است .

 

🔴 معرفی اجمالی خدمات مجموعه پرورش و پانسیون اسب سناتور :

✅ نگهداری اسب

✅ با بهترین قیمت

✅ آموزش دادن کره و اسب بالغ

و….

 

🔸 شماره تماس 09139784885

🔸آدرس اصفهان جاده انرژی هسته ای جنب روستای امین آباد

پانسیون اسب (Horse boarding) چیست ؟

در ربع قرن اخیر بدلیل نقش اسب در بسیاری از جوامع که گاها نقش درآمدتک محصولی برخی کشورها را بازی کرده بسیاری از قوائد برای تربیت یک اسب به معنای واقعی تغییر کرده و این شیوه ها تکامل یافته اند.

پانسیون به محلی اتلاق میشود که یک اسب بنا به استعدادش در یک حرفه ورزشی شروع به یادگیری اصولی قوائد بیسیک تا پیشرفته میکند و در واقع مدارج تربیتی را میگذراند.

یک پانسیون استاندارد باید بتواند تمام نیازهای یک اسب را تامین کند ودر کنار آن مالک بتواند بصورت حضوری وآنلاین از وضعیت اسب خود با خبر باشد.از زمان ورود یک اسب به پانسیون تمام مسئولیتها به عهده مجموعه است ومالک ناظر است تا پایان دوره ودر این مدت کلاسهایی برای مالکین برگزار میکنند تا با شیوه های رفتار با اسبان ترین شده در این پانسیون آشنا شوند چراکه در پایان مالک دیگر با یکاسب خام سروکار ندارد واسب باید در شرایط ایده آل نگهداری شود و در صورت فروخته شدن اسب در پایان دوره هم از سوی پانسیون یک مربی وسوار و منیجر به مالک جدید معرفی میشود تا اسب افت ترین نداشته باشد که امروزه در بسیاری از کشورهای تازه وارد به صنعت اسب مانند قطر.امارات.کویت و…ردپای این ساپورتها را میتوان مشاهده کرد.

شما در واقع یک اسب با تولید مشخص را به پانسیون تحویل میدهید وطی این مدت شما هم با اسب آموزش میبیند ودر آخر یک اسب حرفه ای با مشخصات تربیتی استاندارد ودهها برابر قیمت واقعی همان اسب تحویل میگیرید که باید چالشهای میدان ومانژ را تجربه کند.صنعت اسب درایران

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران