انجام خدمات کاشی کاری در بروجرد

در لرستان ، بروجرد

معرفی انجام خدمات کاشی کاری در بروجرد

🔴 یحیی پیردایه

🔹 یحیی پیردایه یکی از بنام ترین فعالان در زمینه انجام خدمات کاشی کاری در بروجرد می باشد که با ارائه خدمات با کیفیت به محبوبیت زیادی دست یافته است .

 

🔴 معرفی اجمالی خدمات یحیی پیردایه :

✅ نصب انواع کاشی

✅ سرامیک سنگ نما رومی

✅ انجام کل کارهای ساختمانی

و…

 

🔸 شماره تماس ↔️ در انتظار واریز وجه آگهی ↔️

🔸 آدرس بروجرد

 

مزایای روش کاشی کاری با چسب کاشی  چیست؟

1- برای نصب مجدد کاشی به روی کاشی ،کاشی به روی دیوار گچی ،کاشی به روی دیوار سیمانی و … به کار می رود.
2- نیازی به تخریب و کنده کاری زیر کار نمی باشد.
3- سرعت نصب و بهره برداری را افزایش می دهد .
4- کثیف کاری و ریخت و پاش کمتری دارد .
5- استحکام ان هم قابل ملاحظه می باشد .
6- در برخی پروژه ها تنها راه نصب می باشد (کاشی ها ی ریز و سنگ انتیک)
7- هزینه کمتر

در هنگام زلزله کاشی هایی که با چسب چسبیده باشند به هیچ عنوان جدا نمیشوند و نمی افتند و به همین جهت مقاومت خوبی دارند.اگر از چسب کاشی برای چسباندن کاشی استفاده کنیم، می توانیم فضا داخلی بیشتری داشته باشیم، زیرا در پشت کاشی از مواد کمتری استفاده شده.چسب به کار رفته برای چسباندن کاشی، باعث میشود سطح پشت کاشی حالت عایق پیدا کند و اجازه عبور آب به پشت کاشی را ندهد و به این ترتیب کاشی شما شل نمیشود و محیط پشت آن همیشه بهداشتی و تمییز است و عاری از هرگونه باکتری است.

روش کار با چسب برای نصب کاشی ،سرامیک و سنگ:

ابتدا زیر کار را با تیشه کمی زخمی نمایید ،سپس ابزار کارهای مخصوص را اماده کرده و خمیر را با کمی اب اغشته کرده و با کاردک مخصوص به متراژ حدود یک متر مربع به دیوار میکشیم سپس کاشی را با کمی فشار نصب کرده و تراز کنید بعد از چندین ساعت عملیات بند کشی را انجام دهید و کار بعد از ۴۸ ساعت قابل استفاده میباشد.
برای پخش چسب بر زیر کار به سه صورت با کاردک شانه ای بر روی زیر کار ، با کاردک قاشقی بر پشت کاشی یا سرامیک و روش ترکیبی می توان عمل کرد.
روش شانه ای برای کاشیهای ابعاد ریز ( زیر ۲۰*۳۰ ) و زمانی که زیر کار بسیار تراز و بدون موج باشد استفاده می شود.روش قاشقی و ترکیبی بیشتر برای نصب کاشی و سرامیک ابعاد بزرگ و زمانی که زیر کار خوب تراز نباشد و موج داشته باشد استفاده می شود.
کار بعد از چسباندن:

میزان مصرف چسب برای زیر کار های صاف و تراز حدود ۳٫۵ کیلو گرم در هر متر مریع است و میزان مصرف در زیر کارهای ناصاف حدود ۵ کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. اطمینان در مورد استحکام و مقاومت روش نصب کاشی و سرامیک به سبک چسبی بستگی به دو عامل مهم دارد اول با کیفیت بودن و مرغوبیت چسب خمیری و دوم تجربه کاری استاد کار نصاب. برای سفارش چسب های درجه یک و با کیفیت و با تاریخ تولید تازه با کارشناسان ایران رنگ تماس بگیرید. معمولآ این عقیده بین مردم وجود دارد که کار چسبی خود را بعد از مدتی ول می کند و نباید در حمام از چسب کاشی برای نصب استفاده کرد، پاسخ این است که می توان در نصب کاشی و سرامیک حمام مقداری چسب بتن با چسب خمیری مخلوط کرد تا نفوذ اب به چسب در ان تاثیری نداشته باشد و در ثانی چسب های ضد اب هم تولید شده اند که برای حمام توصیه میشود. چسب پودری برای نصب کاشی و سرامیک کف مورد استفاده قرار می گیرد و ان را معمولآ با سیمان و پودر سنگ ترکیب می کنند .بهترین فرمول ملات کف عبارت است از 20% سیمان 10% چسب پودری و 70% پودر سنگ و در صورت نبود چسب 30% سیمان و 70% پودر سنگ، فرمول سوم ملات کف 20% سیمان 5% چسب بتن و 75% پودر سنگ. قبل از خرید مصالح و بخصوص چسب با نصاب کارتان در خصوص بهترین چسب مشورت نمایید.

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران