ارائه انواع خدمات نقاشی ساختمان در تهران و کرج

در البرز ، کرج

معرفی مرکز ارائه انواع خدمات نقاشی ساختمان در تهران و کرج

🔴 پژمان کارن

🔹 پژمان کارن یکی از بنام ترین فعالان در زمینه ارائه انواع خدمات نقاشی ساختمان در تهران و کرج می باشد که با ارائه خدمات با کیفیت به محبوبیت زیادی دست یافته است .

 

🔴 معرفی اجمالی خدمات پژمان کارن :

✅ تزیئنات ساختمانی رنگ نمای ساختمان.رنگ آمیزی

✅ بیش از15سال سابقه کاری

و…

 

🔸 شماره تماس  09109455512

🔸 آدرس  تهران وکرج

 

مزایای نقاشی ساختمان با رنگ روغنی چیست؟

عایق بودن

در میان مزایا و معایب نقاشی رنگ روغن عایق بودن خصوصیتی نیست که بتوان به راحتی از آن عبور کرد. شاید در همه مقاله‌هایی که درباره ویژگی‌ها، مزایا و معایب نقاشی رنگ روغن نوشته شده‌اند با کلمه عایق بودن برخورد کرده باشید اما به راستی عایق بودن به چه معنا است. عایق بودن، یعنی توانایی پوشش دادن یک سطح و محافظت از آن، رنگ روغن می‌تواند از نفوذ رطوبت و آسیب رسیدن به سطوح زیرین خود جلوگیری کند. همین ویژگی عایق بودن است که از رنگ روغن، گزینه‌ای مناسب برای رنگ آمیزیی درها و پنجره‌ها می‌سازد.

با توجه به این که نمی‌توان از رنگ‌های پلاستیک برای رنگ آمیزی درها و پنجره‌های فلزی استفاده کرد و توانایی عایق سازی رنگ روغن نسبت به رنگ اکریلیک بیشتر است، می‌توان اینطور گفت که وقتی حرف از رنگ آمیزی درها و پنجره‌های فلزی و حفاظت از آن‌ها در برابر زنگ زدگی می‌شود، رنگ روغن تقریبا بی رقیب و یکه تاز است.
دوام بالا

از دیگر خصوصیات قابل توجه رنگ روغن، این است که این نوع رنگ در مواجهه با آسیب‌های خارجی از جمله حرارت کم‌ترین آسیب ممکن را می‌بیند. اگر در هنگام رنگ آمیزی رنگ روغن، زیرسازی به خوبی انجام نگیرد، احتمال ترک خوردن دیوارها پایین است. با این حال دوام بالای رنگ روغن در برابر دوده یا دیر ترک خوردن آن نمی‌تواند به آن برتری کامل ببخشد، چراکه یکی از رقبای رنگ روغن، یعنی رنگ پلاستیک، اگرچه دوام نسبتا پایینی دارد اما میزان ترک خوردگی آن از رنگ روغن کمتر است.
قابلیت شست و شوی راحت

شاید این خصوصیت رنگ روغن، در بین تمام مزایا و معایب نقاشی رنگ روغن، اهمیت بیشتری برای خانواده‌هایی که فرزند کوچک دارند داشته باشد. قطعا برایتان پیش آمده که کودکتان یک مداد رنگی دست بگیرد و دیوارها را نقاشی کند یا تلاش کند تا به شخصیت‌های کشیده شده روی دیوار غذا بدهد. همه این اتفاقات باعث بروز کثیفی در دیوارها می‌شود، علاوه بر این‌ها دیوارها در مکان‌های پرتردد خود به خود رنگ تیرگی و کثیفی می‌گیرند. در تمامی موارد بالا، استفاده از رنگ روغن، می‌تواند کاربردی باشد. اگر فکر می‌کنید.

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران