بهترین مرکز تعمیر مبل استیل، راحتی، کلاسیک، فرحی در سراسر تهران

در تهران ، تهران

معرفی بهترین مرکز تعمیر مبل استیل، راحتی، کلاسیک، فرحی در سراسر تهران

🔴 مجموعه تعمیرات مبل خلیج فارس

🔹 مجموعه تعمیرات مبل خلیج فارس یکی از بنام ترین فعالان در زمینه تعمیر مبل استیل، راحتی، کلاسیک، فرحی در سراسر تهران می باشد که با ارائه خدمات با کیفیت به محبوبیت زیادی دست یافته است .

 

🔴 معرفی اجمالی خدمات مجموعه تعمیرات مبل خلیج فارس :

✅ تعمیر انواع مبا استیل، راحتی، کلاسیک، فرحی و …

✅ انواع رنگ های طلایی، سفید، فندقی، بژ، رزگلد و…

✅ تعمیرات مبل خلیج فارس برای تکیه گاه اسفنج ۳۰کیلویی

✅ برای نشینمن فوم سرد درجه یک بسپارفوم با ۳۶ ماه ضمانت استفاده میکند

✅ تقویت چوب مبلمان کدر شده با مواد پلی استر

✅ لکه گیری مبل

✅ حمل و نقل یک طرف رایگان و یک طرف به عهده مشتری میباشد

✅ با کمترین هزینه و بهترین خدمات

و…

 

🔸 با مدیریت  بهرام باقری

🔸 شماره تماس  09351011658

🔸 آدرس  تهران شهرک ولیعصر بازار مبل ایران انتهای ۲۰متری حیدری جنوبی خیابان پژوهنده

 

راه های تشخیص نیاز مبلمان به تعمیر چیست؟

اهمیت مبلمان
مبل ها از آنجایی اهمیت دارند که محل نشستن را مشخص می کنند. افراد در خانه روی مبل می نشینند و کارهای زیادی را انجام می دهند.مبل ها در زیبایی یک خانه هم تاثیر زیادی دارند ومی توانند زیبایی خانه ها را بسیار بیشتر کنند .این در صورتی است که انتخاب مبل ها با آگاهی و دقت صورت گیرد و به نکات دکوراسیون خانه توجه شود.

از آنجایی که مبل ها اهمیت زیادی دارند بنابراین مراقبت از آنها نیز مهم است. با این وجود و علی رغم همه مراقبت ها، مبلمان باز هم نیاز به تعمیر دارد حتی اگر هزینه تعمیرات مبل بالا باشد شما باید به فکر سر و سامان دادن به فضای خانه خود باشید و مشکلات به وجود آمده به اثر گذشت زمان برای مبل خود را برطرف کنید .

راه های تشخیص نیاز مبلمان به تعمیر
مبلمان در خیلی از اوقات نیاز به تعمیر دارند اما به دلیل آن که ما به موقع تشخیص نمی دهیم برای انجام آن اقدام نمی کنیم.در زیر این راه ها و روش ها آورده شده است:

۱.از بین رفتن راحتی مبل:
مبل زمانی که خریده می شود از لحاظ راحتی دارای کیفیت مناسبی است. زمانی که برای ماه های اول روی مبل می نشینید به خوبی متوجه این موضوع می شوید. شما در زمان های ابتدایی کیفیت مناسب پارچه و راحتی مبلمان خود را تشخیص می دهید. با گذشت زمان اما از این راحتی کاسته می شود.

۲٫کم شدن فشردگی مبل:
زمانی که روی مبل نشستید و دیدید که از فشردگی مبل کم شده است و پارچه مبل بسیار نرم شده است ، دیگر زمان نوسازی مبل فرا رسیده است. این نشانه، یکی از بزرگترین نشانه های نیاز مبلمان به تعمیر و نوسازی است.

بر اثر استفاده مداوم در ماه ها و سالها، مبلمان شما صاف و نرم می شود و از آن فشردگی اولیه آن کاسته می شود. اگر شما متوجه شدید که مبل شما نرم شده است و فرو رفته است پس دیگر به آن فکر کنید که باید تعمیر و نوسازی مبل را شروع کنید.

تعمیر و نوسازی مبل باعث می شود تا شما دوباره مبلی با فشردگی مناسب داشته باشید و زمانی که روی آن می نشینید دیگر احساس نرمی بیش از حد نکنید.

۳٫کمرنگ تر شدن:
شاید مبل شما هم چنان راحت و زیبا باشد اما وقتی دیدید که دیدید که رنگ مبل پریده است و مبلمانتان کمرنگ تر شده است،دیگر باید به تعمیر و نوسازی مبل فکر کنید. حتما به رنگ مبلمان خود توجه کنید و اگر دیدید که از جلا و رنگ مبلتان بسیار کاسته شده است پس حتما به تعمیر آن فکر کنید.

۴٫شنیدن صدای شکستگی یا دیگر صداها:
خیلی از موارد است که شما از مبل های خود صداهایی می شنوید که هیچ وقت از آنان نمی شنیده اید. این صداها می تواند نشانه خرابی مبل باشد و در نتیجه نیاز مبلمان به تعمیر را نشان می دهد.

اگر دیدید که از مبلمان شما صدا می آید حتما آن را در ابتدا بررسی کنید و در صورت نیاز با تعمیرکار برای تعمیر و بررسی مبل تماس بگیرید. آنها می توانند به خوبی تشخیص دهند که چه مشکلی برای مبل های شما به وجود آمده است.

هرنوع صدایی می تواند نشانه مشکل خاصی در یک مبل باشد و فقط افراد با تجربه می توانند به خوبی مشکل سروصدای مبل شما را بفهمندو اقدام به تعمیر آن کنند.

5.به خارش افتادن بدن شما:
اگر روی مبل می نشینید و احساس می کنید که بدن شما به خارش می افتد، پس ممکن است مبلمان شما نیاز به تعمیر داشته باشد. مبل ها در حالت عادی بوی خوبی می دهند و موجب به خارش انداختن بدن شما نمی شوند. اگر دیدید که بوی مبل از بین رفته است و بدن شما با نشستن روی مبل خارش می گیرد حتما برای با یک کارشناس تماس بگیرید تا مبل شما را بررسی کند و در صورت نیاز تعمیر نماید.

 

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران