طرح تخفیف شگفت انگیز چیست ؟

انتشار کد تخفیف

کد تخفیف یا کوپن تخفیف، یک رشته یا عدد یا “عبارت حرفی” است که مشتریان می توانند با وارد کردن آن در زمان خرید از فروشگاه، تخفیفی را برای محصولات یا خدمات مورد نظر دریافت کنند.

با استفاده از کد تخفیف، فروشگاه ها می توانند مشتریان جدید جذب کنند، فروش را افزایش دهند و به مشتریان قبلی خود نشان دهند که ارزش قائلند به آنها هستند.

علاوه بر این، کد تخفیف می تواند به عنوان ابزار تبلیغاتی موثری برای فروشگاه ها عمل کند. با ایجاد تخفیفات محدود در زمان و محدود تعداد استفاده، می توان مشتریان را ترغیب به سرعت خرید کنند. همچنین، در این روش، مشتریان ترجیح می دهند که خرید خود را در فروشگاه هایی با تخفیف بیشتر انجام دهند و به عبارت دیگر، کوپن تخفیف می تواند به جذب مشتریانی کمک کند که در غیر این صورت خرید خود را از رقبای بزرگتر انجام می دادند.

تخفیف بگیر

چطور با شرکت در طرح تخفیف شگفت انگیز فروش خود را بالا ببریم ؟

شما می توانید با استفاده از قابلیت بسیار جذاب و پر بازده انتشار کد تخفیف در نیازگرد به صورت در لحظه و آنی مشتریان بی شماری را از سراسر کشور جذب و فروش خود را آغاز کنید !

در حال حاضر صفحه ی مرتبط با کد های تخفیف که با عنوان تخفیف بگیر در منوهای سایت موجود است دارای 60 هزار بازدید روزانه از سراسر کشور بوده ، که این بازدید از وب سایت های :

niazmandiha.org | نیازمندی ها

niazmandiha.co | نیازمندی ها

niazgard.com | نیازگرد

و همچنین کانال تلگرام و پیج اینستاگرام نیازگرد دریافت می شود، ابن چارچوب به این معنا است که بلافاصله پس از درج و انتشار کد تخفیف خود در این صفحه به صورت در لحظه توسط مشتریان خود در سراسر کشور شناخته می شوید و تماس برای خرید از شما بلافاصله آغاز می شود !

تخفیف بگیر

تعرفه شرکت در طرح تخفیف شگفت انگیز

خدماتمقدارتعرفه
شرکت در طرح تخفیف شگفت انگیزیک ماه99 هزار تومان
نردبان : بالا رفتن در لیست تخفیف های سایت و پست مجدد در کانال تلگرامیک بار33 هزار تومان

درخواست شرکت در طرح تخفیف شگفت انگیز

به منظور ثبت تبلیغات کد تخفیف شما در سایت می توانید توسط یکی از راه های زیر با ما تماس بگیرید.

پاسخگویی در واتس اپ : 09999978118 ( برای ارسال پیام بر روی شماره کلیک کنید )

برای ارسال درخواست از طریق سامانه پشتیبانی آنلاین بر روی لوگوی 24 در گوشه سمت چپِ پایین کلیک کنید !

ارسال عبارت 2 به شماره : 100091303620 ( برای ارسال روی شماره کلیک کنید و دکمه ارسال را بزنید، بعد از دریافت ما به زودی با شما تماس میگیریم )

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.